OD4028-12HHB
OD4028-12HHB Orion Fans
OD4028.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
Width: 28.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, Width: 28.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD4028-12HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-12HHB OD4028-12HHB Виробник : Orion Fans OD4028-3239467.pdf DC Fans DC Fan, 40x40x28mm, 12VDC, Extra High Speed, Ball Bearing