Продукція > ORION FANS > OD4028-12HSS02A
OD4028-12HSS02A
OD4028-12HSS02A Orion Fans
OD4028.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 8800 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB
Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 8800 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB, Static Pressure: 0.320 in H2O (79.7 Pa).