Продукція > ORION FANS > OD4028-24HBXE.
OD4028-24HBXE.
OD4028-24HBXE. ORION FANS
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - OD4028-24HBXE. - DC FAN, BALL, 40MM, 22750RPM, 24V, 0.45A
tariffCode: 0
Stromanschluss: 2 Lead Wires
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Ball Bearing
Nennleistung: 10.8W
isCanonical: Y
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 450mA
Außentiefe: 28mm
Geräuschentwicklung: 64.2dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 31.5cu.ft/min
Lüfterrahmen: Square
Produktpalette: OD4028 XE Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 40mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 22750rpm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD4028-24HBXE. - DC FAN, BALL, 40MM, 22750RPM, 24V, 0.45A, tariffCode: 0, Stromanschluss: 2 Lead Wires, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Ball Bearing, Nennleistung: 10.8W, isCanonical: Y, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 450mA, Außentiefe: 28mm, Geräuschentwicklung: 64.2dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 31.5cu.ft/min, Lüfterrahmen: Square, Produktpalette: OD4028 XE Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 40mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 22750rpm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).