OD4028-48HHB
OD4028-48HHB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 12900 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.2dB(A)
Static Pressure: 1.300 in H2O (323.6 Pa)
Power (Watts): 7.2 W
на замовлення 376 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 12900 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.2dB(A), Static Pressure: 1.300 in H2O (323.6 Pa), Power (Watts): 7.2 W.
Інші пропозиції OD4028-48HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4028-48HHB OD4028-48HHB Виробник : Orion Fans OD4028-3239467.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 24VDC