Продукція > ORION FANS > OD4510-05HSS10A
OD4510-05HSS10A Orion Fans
special_function_circuits.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 45X10MM 5VDC WIRE
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.00mm
Termination: 4 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 45X10MM 5VDC WIRE, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5VDC, Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.00mm, Termination: 4 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.