OD4510-12HB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.