OD4510-12MSS Orion Fans
odb6015-series
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD4510-12MSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4510-12MSS Виробник : Orion Fans Part_Number_Construction_Guide-3511842.pdf DC Fans DC Fan, 45x45x10mm, 12VDC, Medium Speed, Sealed Sleeve Bearing