OD4510-24HB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.