Продукція > ORION FANS > OD4510-24HS01A
OD4510-24HS01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 10.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 10.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.