OD4510-24HSS Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.00mm
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD4510-24HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD4510-24HSS Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf DC Fans DC Fan, 45x45x10mm, 24VDC, High Speed, Sealed Sleeve Bearing