Продукція > ORION FANS > OD5010-12HHHSS01A
OD5010-12HHHSS01A
OD5010-12HHHSS01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.50mm
Termination: 3 Wire Leads
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.50mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.