Продукція > ORION FANS > OD5010-12HHS01A
OD5010-12HHS01A
OD5010-12HHS01A Orion Fans
special_function_circuits.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 10.50mm
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 10.50mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial.