Продукція > ORION FANS > OD5010-12HSS01A
OD5010-12HSS01A
OD5010-12HSS01A Orion Fans
special_function_circuits.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 11.2 CFM (0.314m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.1 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 11.2 CFM (0.314m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB, Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.1 W.