OD5010-12MB
OD5010-12MB Orion Fans
OD5010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.50mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.50mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD5010-12MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5010-12MB OD5010-12MB Виробник : Orion Fans OD5010.pdf DC Fans DC Fan, 50x50x10mm, 12VDC, 10CFM, 0.09A, 25dBA, 4600RPM, Dual Ball, Lead Wires