Продукція > ORION FANS > OD5010-12MB02A
OD5010-12MB02A
OD5010-12MB02A Orion Fans
OD5010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.50mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.50mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5010-12MB02A OD5010-12MB02A Виробник : Orion Fans OD5010.pdf DC Fans DC Fan, 50x50x10mm, 12VDC, 9CFM, 0.08A, Ball, Leads, Alarm Output Open Collector