OD5010-24HHB
OD5010-24HHB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7150 RPM
Air Flow: 14.9 CFM (0.417m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.4dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Power (Watts): 2.4 W
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7150 RPM, Air Flow: 14.9 CFM (0.417m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.4dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Power (Watts): 2.4 W.
Інші пропозиції OD5010-24HHB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5010-24HHB OD5010-24HHB Виробник : Orion Fans DC Fans DC Axial Fan, 50x50x10.5mm, 24VDC