Продукція > ORION FANS > OD5015-24HHS01A
OD5015-24HHS01A
OD5015-24HHS01A Orion Fans
special_function_circuits.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 15.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: UR
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 15.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: UR, Fan Type: Tubeaxial.