Продукція > ORION FANS > OD5015-24HHSS
OD5015-24HHSS
OD5015-24HHSS Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: UR, Fan Type: Tubeaxial.