OD5015-24MB
OD5015-24MB Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
Width: 15.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, Width: 15.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: UR, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD5015-24MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5015-24MB OD5015-24MB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf DC Fans DC Axial Fan, 50x50x15mm, 24VDC