OD5020-12HS
OD5020-12HS Orion Fans
fan-accessories
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 20.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 20.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: UR, Fan Type: Tubeaxial.