Продукція > ORION FANS > OD5210-12HB01A
OD5210-12HB01A
OD5210-12HB01A Orion Fans
OD5210.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: DC FAN 12V 52X52X10MM
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 52mm L x 52mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN 12V 52X52X10MM, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 52mm L x 52mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 12.0 CFM (0.336m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OD5210-12HB01A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD5210-12HB01A Виробник : Orion Fans OD5210-474939.pdf DC Fans DC Fan, 52x10mm, 12VDC, 12CFM, Ball Bearing, Wire Leads, Tachometer