OD6010-12HSS
OD6010-12HSS Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.