OD6010-12LB
OD6010-12LB Orion Fans
OD6010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 10.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 10.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD6010-12LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6010-12LB OD6010-12LB Виробник : Orion Fans OD6010.pdf DC Fans DC Fan, 60x60x10mm, 12VDC, 14CFM, 0.1A, 26dBA, 3400RPM, Dual Ball, Lead Wires