OD6010-24HB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4975 RPM
Air Flow: 19.8 CFM (0.554m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.5dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 3.1 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4975 RPM, Air Flow: 19.8 CFM (0.554m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.5dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 3.1 W.