OD6010-24LB
OD6010-24LB Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 14.3 CFM (0.400m³/min)
Width: 10.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.1dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Power (Watts): 1.6 W
на замовлення 270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 14.3 CFM (0.400m³/min), Width: 10.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.1dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Power (Watts): 1.6 W.
Інші пропозиції OD6010-24LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6010-24LB OD6010-24LB Виробник : Orion Fans DC Fans DC Fan, 60x60x10mm, 24VDC, 14CFM, 24dBA, Ball Bearing, Lead Wires