Продукція > ORION FANS > OD6015-12HB01A
OD6015-12HB01A
OD6015-12HB01A Orion Fans
OD6015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.079 lb (35.83 g)
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.08 W
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 16.0 CFM (0.448m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.079 lb (35.83 g), Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.08 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6015-12HB01A OD6015-12HB01A Виробник : Orion Fans Knight_Electronics_OD6015 m0.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x15mm, 12VDC, 20.2CFM, 0.19"H2O, 3x Wire, Open Collector Tach