OD6015-12LLB
OD6015-12LLB Orion Fans
OD6015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.079 lb (35.83 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.0dB
Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa)
Power (Watts): 720 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 11.0 CFM (0.308m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.079 lb (35.83 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.0dB, Static Pressure: 0.060 in H2O (14.9 Pa), Power (Watts): 720 mW.
Інші пропозиції OD6015-12LLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6015-12LLB OD6015-12LLB Виробник : Orion Fans OD6015-474441.pdf DC Fans DC Fan, 60x15mm, 12VDC, 11CFM, Ball Bearing, 2x Wire Leads