OD6020-12HB
OD6020-12HB Orion Fans
OD6020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 18.0 CFM (0.504m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 18.0 CFM (0.504m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa).
Інші пропозиції OD6020-12HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6020-12HB OD6020-12HB Виробник : Orion Fans OD6020.pdf DC Fans DC Fan, 60x60x20mm, 12VDC, 18CFM, 0.16A, 30dBA, 4500RPM, Dual Ball, Lead Wires