Продукція > ORION FANS > OD6020-12HB02A
OD6020-12HB02A
OD6020-12HB02A Orion Fans
OD6020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Part Status: Active
на замовлення 339 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.
Інші пропозиції OD6020-12HB02A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6020-12HB02A OD6020-12HB02A Виробник : Orion Fans OD6020.pdf DC Fans DC Fan, 60x60x20mm, 12VDC, 18CFM, 0.16A, 30dBA, Ball, Wire, Alarm Output