OD6020-24HS
OD6020-24HS Orion Fans
OD6020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Fan Type: Tubeaxial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD6020-24HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6020-24HS OD6020-24HS Виробник : Orion Fans OD6020.pdf DC Fans DC Fan, 60x60x20mm, 24VDC, 18CFM, Sleeve Bearing, 2x Lead Wires