OD6020-24LB
OD6020-24LB Orion Fans
OD6020.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
Width: 20.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Fan Type: Tubeaxial
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, Width: 20.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.
Інші пропозиції OD6020-24LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6020-24LB Виробник : Orion Fans OD6020-475633.pdf DC Fans DC Fan, 60x20mm, 24VDC, 13CFM, Ball Bearing, Wire Leads