Продукція > ORION FANS > OD6025-12HHBXE
OD6025-12HHBXE
OD6025-12HHBXE Orion Fans
OD6025-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8175 RPM
Air Flow: 54.0 CFM (1.51m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 65.3dB(A)
Static Pressure: 0.940 in H2O (234.1 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 9.2 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8175 RPM, Air Flow: 54.0 CFM (1.51m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 65.3dB(A), Static Pressure: 0.940 in H2O (234.1 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 9.2 W.
Інші пропозиції OD6025-12HHBXE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-12HHBXE OD6025-12HHBXE Виробник : Orion Fans OD6025_XE-2999481.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 54CFM, 9.2W, High Performance, Ball, Wire