Продукція > ORION FANS > OD6025-12LBIP68
OD6025-12LBIP68
OD6025-12LBIP68 Orion Fans
OD6025-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-12LBIP68 OD6025-12LBIP68 Виробник : Orion Fans OD6025-IP68-1773826.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 14CFM, 1W, 0.08A, 20dBA, Ball, Wire, IP68