Продукція > ORION FANS > OD6025-12LLSS
OD6025-12LLSS
OD6025-12LLSS Orion Fans
OD6025-05.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial.