Продукція > ORION FANS > OD6025-12LLSS01A
OD6025-12LLSS01A
OD6025-12LLSS01A Orion Fans
OD6025-05.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Part Status: Active.