OD6025-12LSS
OD6025-12LSS Orion Fans
OD6025.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 19.0dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (20.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 19.0dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (20.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1 W.