Продукція > ORION FANS > OD6025-24HBXE
OD6025-24HBXE
OD6025-24HBXE Orion Fans
OD6025-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7515 RPM
Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 63.1dB(A)
Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.2 W
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7515 RPM, Air Flow: 49.0 CFM (1.37m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 63.1dB(A), Static Pressure: 0.780 in H2O (194.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.2 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-24HBXE OD6025-24HBXE Виробник : Orion Fans OD6025_XE-3239712.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 49CFM, 7.2W, High Performance, Ball, Wire