Продукція > ORION FANS > OD6025-24HHBIP68
OD6025-24HHBIP68
OD6025-24HHBIP68 Orion Fans
OD6025-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 24VDC 60X60X25MM IP68
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 32CFM, 2.8W, 0.12A, 32dBA, Ball, Wire, IP68.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-24HHBIP68 OD6025-24HHBIP68 Виробник : Orion Fans OD6025-IP68-1773826.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 32CFM, 2.8W, 0.12A, 32dBA, Ball, Wire, IP68