Продукція > ORION FANS > OD6025-24HHSS5
OD6025-24HHSS5
OD6025-24HHSS5 Orion Fans
OD6025_sealedsleeve.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 4390 RPM
Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts): 2.8 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 4390 RPM, Air Flow: 32.0 CFM (0.896m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Power (Watts): 2.8 W.