OD6025-24HS
OD6025-24HS Orion Fans
OD6025%20Final-275439.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans Fan DC 60x25mm 24V 25CFM Sleeve
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Power (Watts): 1.68 W.
Інші пропозиції OD6025-24HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-24HS OD6025-24HS Виробник : Orion Fans OD6025.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 1.68 W