Продукція > ORION FANS > OD6025-24LSS01A
OD6025-24LSS01A
OD6025-24LSS01A Orion Fans
OD6025.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 2480 RPM
Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 2480 RPM, Air Flow: 14.0 CFM (0.392m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 1 W.