Продукція > ORION FANS > OD6025-24MBIP68
OD6025-24MBIP68
OD6025-24MBIP68 Orion Fans
OD6025-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 24VDC 60X60X25MM IP68
Написати відгук
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 17CFM, 2.2W, 0.09A, 25dBA, Ball, Wire, IP68.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-24MBIP68 OD6025-24MBIP68 Виробник : Orion Fans OD6025_IP68-3239825.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 17CFM, 2.2W, 0.09A, 25dBA, Ball, Wire, IP68