Продукція > ORION FANS > OD6025-24MBXE
OD6025-24MBXE
OD6025-24MBXE Orion Fans
OD6025-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6750 RPM
Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.1dB(A)
Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6.1 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6750 RPM, Air Flow: 45.0 CFM (1.26m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.1dB(A), Static Pressure: 0.550 in H2O (137.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6.1 W.
Інші пропозиції OD6025-24MBXE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-24MBXE OD6025-24MBXE Виробник : Orion Fans OD6025_XE-3239712.pdf DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 45CFM, 6.1W, High Performance, Ball, Wire