OD6025-24MS
OD6025-24MS Orion Fans
OD6025.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3150 RPM
Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.141 lb (63.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB(A)
Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Power (Watts): 2.2 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3150 RPM, Air Flow: 17.0 CFM (0.476m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.141 lb (63.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB(A), Static Pressure: 0.160 in H2O (39.8 Pa), Power (Watts): 2.2 W.
Інші пропозиції OD6025-24MS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD6025-24MS OD6025-24MS Виробник : Orion Fans OD6025-1392059.pdf DC Fans DC Fan, 60x25mm, 24VDC, 18CFM, Sleeve Bearing, 2x Wire Leads 24AWG