Продукція > ORION FANS > OD6025-48HHBIP68
OD6025-48HHBIP68
OD6025-48HHBIP68 Orion Fans
OD6025_IP68-3239825.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 60x60x25mm, 48VDC, 32CFM, 3.4W, 0.07A, 32dBA, Ball, Wire, IP68
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук