Продукція > ORION FANS > OD6038-24HHBXC01A
OD6038-24HHBXC01A
OD6038-24HHBXC01A Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 16000 RPM
Air Flow: 86.0 CFM (2.41m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 66.0dB(A)
Static Pressure: 2.950 in H2O (734.8 Pa)
Power (Watts): 30 W
Написати відгук
Description: Thermal Products, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 16000 RPM, Air Flow: 86.0 CFM (2.41m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 66.0dB(A), Static Pressure: 2.950 in H2O (734.8 Pa), Power (Watts): 30 W.