Продукція > ORION FANS > OD7015-12HHB01A
OD7015-12HHB01A
OD7015-12HHB01A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 41.0 CFM (1.15m³/min)
Width: 15.50mm
Weight: 0.111 lb (50.35 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.5dB
Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.32 W
на замовлення 794 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 41.0 CFM (1.15m³/min), Width: 15.50mm, Weight: 0.111 lb (50.35 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.5dB, Static Pressure: 0.260 in H2O (64.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.32 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD7015-12HHB01A OD7015-12HHB01A Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf DC Fans DC Fan, 70x70x15mm, 12VDC, 41CFM, 44.5dBA, Ball, 3xWire, Open Collector Tach