OD7015-12MB
OD7015-12MB Orion Fans
OD7015.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 28.5 CFM (0.798m³/min)
Width: 15.50mm
Weight: 0.134 lb (60.78 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB
Part Status: Active
Power (Watts): 2.16 W
на замовлення 214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 70X15.5MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 28.5 CFM (0.798m³/min), Width: 15.50mm, Weight: 0.134 lb (60.78 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB, Part Status: Active, Power (Watts): 2.16 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD7015-12MB OD7015-12MB Виробник : Orion Fans OD7015.pdf DC Fans DC Fan, 70x70x15mm, 12VDC, 28.5CFM, 0.16A, 37dBA, 3500RPM, Dual Ball, 2x Leads