OD7025-24MB
OD7025-24MB Orion Fans
OD7025.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 70x70x25mm, 24VDC, 33CFM, 0.085A, 36dBA, 3800RPM, Dual Ball, 3x Leads
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.198 lb (89.81 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.0dB, Part Status: Active, Power (Watts): 2.64 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD7025-24MB OD7025-24MB Виробник : Orion Fans OD7025.pdf Description: FAN AXIAL 70X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 70mm L x 70mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.198 lb (89.81 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.0dB
Part Status: Active
Power (Watts): 2.64 W