Продукція > ORION FANS > OD8015-12HB-M4
OD8015-12HB-M4
OD8015-12HB-M4 Orion Fans
OD8015-1623553.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 80x15mm, 12VDC, 31CFM, 0.17A, 33dBA, 11 Blade, Ball Bearing, 2x Lead Wires 24AWG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук